ФОКС БЛУЗА ЦРНА

Шифра: 8370
  • 1 750 ден
    Unit price per 
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


LONG SLEEVE BLACK/CAMO T-SHIRT

PRODUCT OVERVIEW

  • Long Sleeve T-Shirt
  • Black body and sleeves
  • Fox camo print logo across chest
  • 100% Cotton
  • Available in sizes Small to 3XL

Inaltimea modelului din foto: 5ft 10in/179cm

Latimea la piept a modelului din foto: 40in/101cm

Modelul poarta: Marimea M


Препорачуваме