ПАТИКИ СГ БОАТ

Шифра: 7455     Алтернативна шифра: 7455

Prologic

  • 4 690 ден
    Unit price per 
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


Boat Low Cut

• Boat and active shoe
• Flexible upper material in oxford mesh
• 100% waterproof
• Molded EVA mid sole
• White non-slip rubber outsole

Препорачуваме