ФОКС МАИЦА ЦРНА КАМО

Шифра: 8369     Алтернативна шифра: 8369
  • 1 390 ден
    Unit price per 
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


RAGLAN T-SHIRT BLACK/CAMO

PRODUCT OVERVIEW

  • Short sleeve T-Shirt
  • Fox camo print logo across chest
  • Black body, unique Fox camo print raglan sleeves
  • 100% Cotton
  • Available in sizes Small to 3XL

Model Height: 5ft 10in/179cm

Model Chest: 40in/101cm

Model is wearing: Size M


Препорачуваме