ФОКС МАИЦА ЗЕЛЕНА КАМО

Шифра: 8363     Алтернативна шифра: 8363
  • 1 390 ден
    Unit price per 
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


FOX CAMO/KHAKI CHEST PRINT T-SHIRT

PRODUCT OVERVIEW

  • Raglan style
  • Khaki body, Fox camo print sleeves
  • Large Fox camo print logo across chest
  • 100% Cotton
  • Available in sizes S/M/L/XL/XXL/XXXL

Model Height: 5ft 10in/179cm

Model Chest: 40in/101cm

Model is wearing: Size M


Препорачуваме