ВОБЛЕР СГ БАРАКУДА 23ГР

Savage GearШифра: 6727 MPN: 6727

Type: Tип 1
Цена:
480 ден

Опис

SURF WALKER 155MM 23G SINKING

Можеби ќе ви се допадне

Скоро видени производи