Добредојдовте во нашата компанија, која е со вас од 1993 година. Ние сме семејна компанија која е горда што обезбедуваме производи и услуги со врвен квалитет за нашите клиенти.

Нашето патување започна кога ја сфативме нашата страст за животните и решивме да отвориме продавница за миленичиња во нашиот роден град. Почнувајќи со само неколку производи и мал избор, брзо стекнавме репутација за нашата одлична услуга и производи со висок квалитет.

Со текот на годините, нашата продавница растеше и се прошири, но нашата посветеност кон нашите клиенти остана иста. Отсекогаш сме верувале во квалитетно искуство на купување, а нашиот стручен персонал е секогаш при рака да одговори на какви било прашања или да понуди совети.

Во 2016 година сфативме дека во нашата држава има потреба од продавница за риболов што нуди широк спектар на производи и услуги. Со помош на искусни пријатели, тргнавме да создадеме продавница која ќе ги задоволи потребите и на искусни рибари и на почетници.

Почнувајќи со мал избор и ограничени залихи, брзо стекнавме лојални клиенти кои ја ценеа нашата посветеност на услугите и квалитетните производи. Со текот на годините, ги проширивме нашите залихи и услуги за да станеме една од водечките продавници за риболов.

Во 2018 година ја отворивме нашата продавница во Скопје и останатото е историја...

Во нашата продавница за риболов носиме широк асортиман на производи, вклучувајќи риболовни трски, машинки, мамци, јадици и секаков риболовен прибор. Продаваме исклучиво производи од реномирани светски брендови и секогаш стремиме кон подобрување на нашите залихи.

Ви благодариме што ја избравте нашата компанија за сите ваши потреби. Со нетрпение очекуваме да ви служиме уште многу години!

Новости

Добивај новости за сите акции, намалувања, и нови производи.